Vårt team


Vi äger det professionella design- och teknikteamet, tillsammans med starka fabrikspartners som säkerställer att vi bättre stödjer våra kunder i produktionsprocessen. Dessutom har vi det erfarna merchandiser-teamet för att hantera varje projekt och följa hela processen, inklusive kundservice.

anpassade neonskyltar


Nyckelperson



William Cheng
VD & koncernchef
Tel: +86-20-38812350-608
E-post:william@ideal-sign.com

Pärla Liu
Vicepresident
Tel: +86-20-38812350-607
E-post:pearl@ideal-sign.com

Donna Huang
Marknadschef
Tel:86-20-38812350-602
E-post:donna@ideal-sign.com

Murphy Yao
Kontohanterare
Tel:86-20-38812350-606
E-post:murphy@ideal-sign.com

Suzy Lv
Kontohanterare
Tel:86-20-38812350-610
E-post:suzy@ideal-sign.com

140x140

Echo Lai
Kontohanterare
Tel: 86-20-38812350-605
E-post:echo@ideal-sign.com

140x140

Shirley Xu
Kontohanterare
Tel: 86-20-38812350-601
E-post:shirley@ideal-sign.com


Ande Zhang (olika betydelser)
Designer
Tel: 86-20-38812350-609


Tony Li
QC-chef
Tel:86-20-38812350
E-post:idealsign@ideal-sign.com